Surf- en taalreis Montañita – Spaans leren en surfen
Spaans leren en surfen in Montañita (20–30 jaar)





Locatie
Montanita
Leeftijd
Gem 20 - 30 jaar
Reizigers
Solo-reizigers, koppels, vrienden
Seizoen
Jan-Dec: min. 7 nachten
Inclusief
Spaanse cursus, surfles, activiteiten
Vervoer
Eigen vervoer
Spaans + Cabaña privé
Vanaf€ 300
Optioneel toe te voegen
Er worden nog geen kosten in rekening gebracht
Altijd inbegrepen bij SurfaWhile
- Ons e-book t.w.v. € 9,99
- € 15,- shoptegoed
- Gratis surfles Bergen aan Zee
- 10% korting op SRFACE wetsuit

Combineer Spaanse lessen met surflessen in Montañita. Een actieve reis met tropische sfeer, strand en een levendige omgeving.
Ideaal voor solo reizigers en vrienden (20–30 jaar) die taal en surf willen combineren in Latijns-Amerika.
Wat staat je te wachten
- Cabañas: de cabañas is een van de redenen waarom jij naar Montañita wil gaan. Gelegen in een prachtige omgeving zul jij overnachten in een cabaña. Het is mogelijk om gedeeld of privé in de Cabañas te verblijven. Naast de cabañas bevindt zich een prachtig zwembad, waar je elk moment van de dag in kunt springen. Er is ook WIFI beschikbaar. De privé cabañas zijn vaak snel volgeboekt, dus wacht daar niet te lang mee. Zie hier een video van dit fantastische verblijf.
- Gastgezin: je kunt ook verblijven in een gastgezin. Het gastgezin zal jou helpen met hun Spaanse kennis en contacten met de lokale community. Alle gezinnen bevinden zich op maximaal 10 minuten lopen van de taalschool, tevens hebben alle families ervaring met het hosten van Spaanse studenten. Je verblijft in een eigen kamer met een- of tweepersoonsbed, een mosquito-net en een ventilator. Tevens zul je ontbijt en avondeten krijgen, uiteraard The Ecuadorian Style!

Cabana gedeeld
Gedeeld
Cabana Privé
Privé
Gastgezin
PrivéKies jouw pakket
De prijzen van de taalschool worden berekend in USD. Op het moment van het opmaken van de factuur berekenen we het bedrag in euro’s.
Spaans leren en Surfen in Montañita
v.a. $ 290 p.p. per week
Spaans leren en Surfen in Montañita
v.a. $ 290 p.p. per week
Combineer Spaans leren met Surfen in Montañita, het gezelligste surf-stadje van Zuid-Amerika!
Inbegrepen
- 20 lesuren Spaans per week, van maandag – vrijdag
- Kies uit verblijf in een verblijf in een gedeelde of een privé cabaña
Optioneel toe te voegen
- Voeg surflessen toe (5 surflessen per week)
- Extra nacht bij aankomst (zaterdag op zondag)
- Vele activiteiten en excursies die op locatie zijn te boeken
Deze cursus is het hele jaar beschikbaar. Je kunt zelf kiezen voor hoeveel weken je de cursus wenst te volgen. Aankomst is in principe op zondag, het is mogelijk om op zaterdag aan te komen indien beschikbaar. Hier wordt een kleine toeslag voor gerekend. Uitchecken is gebeurt op zaterdag.
Er worden nog geen kosten in rekening gebracht
Prijsoverzicht per periode
| Spaans + Cabaña gedeeld | Spaans + Cabaña privé | Spaans + gastgezin (half-board) | |
|---|---|---|---|
| 1 week | $290.00 | $360.00 | $395.00 |
| 2 weken | $560.00 | $700.00 | $770.00 |
| 3 weken | $830.00 | $1,040.00 | $1,145.00 |
| 4 weken | $1,100.00 | $1,380.00 | $1,520.00 |
| 5 weken | $1,370.00 | $1,720.00 | $1,895.00 |
| 6 weken | $1.640.00 | $2,060.00 | $2,270.00 |
| 7 weken | $1,910.00 | $2,400.00 | $2,645.00 |
| 8 weken | $2,180.00 | $2,740.00 | $3,020.00 |
| 9 weken | $2,450.00 | $3,080.00 | $3,395.00 |
| 10 weken | $2,720.00 | $3,420.00 | $3,770.00 |
| 11 weken | $2,990.00 | $3,760.00 | $4,145.00 |
| 12 weken | $3,260.00 | $4,100.00 | $4,520.00 |
Veelgestelde vragen over deze surfvakantie
Montañita in Ecuador is een van de beste en populairste surfspots van Zuid-Amerika. Jaarlijks trekken vele surfers op verschillende niveaus' naar dit geweldige stadje in Ecuador voor haar geweldige golven. De uitstekende golven trekt toeristen uit de hele wereld, waardoor er een bruisend uitgaansleven is ontstaan in Montañita. Je vindt vele gezellige bars en cafes in de gezellige straten van dit stadje. De prachtige omgeving van Montañita in Ecuador biedt enorm veel mogelijkheden tot leuke uitstapjes en activiteiten. Neem de tijd en geniet van de prachtige natuur met geweldige stranden!

Geschreven door
Mees Bruin
Surf & Travel Specialist
Mees wordt gezien als de Surf Travel Expert van SurfaWhile. Dat is niet voor niks. Zo heeft Mees meerdere zomers als ISA gecertificeerd surfcoach gewerkt, is hij jarenlang crew geweest op verschillende surfcamps en heeft hij de wereld over gereisd om de allerbeste golven te surfen. Met een bak aan ervaringen helpt Mees je graag verder met je zoektocht welke surfvakantie het beste bij jou past!
LinkedIn profielZij gingen jou voor
Vrijblijvende aanvraag
Vul je gegevens in en wij nemen binnen 24 uur contact op.
Spaans + Cabaña privé
Vanaf€ 300
Optioneel toe te voegen
Er worden nog geen kosten in rekening gebracht
Altijd inbegrepen bij SurfaWhile
- Ons e-book t.w.v. € 9,99
- € 15,- shoptegoed
- Gratis surfles Bergen aan Zee
- 10% korting op SRFACE wetsuit



















